Jak probíhá návrh interiéru

bezplatná konzultace
bezplatná konzultace
První schůzka má funkci seznamovací. Já vás budu chtít co nejvíce poznat, vy mi povyprávíte o svém životním stylu a také o tom, co se vám líbí. Úkolem bezplatné konzultace s interiérovým designérem je zejména navázání vzájemné důvěry. Do 2 dnů od naší schůzky vám pošlu cenovou nabídku a návrh smlouvy s rozsahem služeb.
vytvoření konceptu návrhu
vytvoření konceptu návrhu
V druhém kroku navrhnu první designovou studii. Tvorba konceptu zahrnuje dispoziční řešení, barevné schéma, materiály, předběžný výběr nábytku, osvětlení… Prostě základní kameny, o kterých jsme si povídali na předchozí konzultaci. 
Konzultace a schválení konceptu
Konzultace a schválení konceptu
A tady už se potkáme znovu. Předložím vám designový návrh a požádám vás o zpětnou vazbu. Jak takový designový návrh vypadá? Jsou to skici prostorů, vzorníky materiálů a produktů, dezény a textury látek – všechno uspořádáno tak, abyste si místnost dokázali představit. Součástí návrhu je i předběžný ceník jednotlivých produktů a případných služeb. 
finální verze designového návrhu
finální verze designového návrhu
Přichází na řadu finální verze designového návrhu včetně finančního rozpočtu. Na základě předchozích konzultací už máme všichni jasno, doladíme jen drobnosti pro samotnou realizaci.  
Realizace projektu
Realizace projektu
Záleží jen na vás, jestli u mě budete poptávat jen návrh, nebo také realizaci. Pokud to druhé, ihned po schválení finálního designu začínám pracovat na objednávkách. Budu mít na starost úplně všechno – od koordinace dodavatelů, časového harmonogramu až po kontrolu malířů či obkladačů u vás doma.             

Ceník

První nezávazná konzultace
ZDARMA
Návrh a realizace interiérů
od 10 000 Kč (místnost do 20 m²)
Cenu pro návrh a realizaci bytových i komerčních interiérů vždy stanovuji na základě první nezávazné schůzky. Celková cena se odvíjí od vašich představ, rozsahu a náročnosti projektu. Společně s cenou vám také pošlu přesnou specifikaci služeb. Chcete se potkat? Kontaktujte mě, domluvíme se na termínu první schůzky!
Home Staging
Realizace navržených úprav
Konzultace (1–2 hodiny) 2 000 Kč
500 Kč / hodina
Konzultace probíhá přímo v nemovitosti, kde zvážím potřebné úpravy. Vysvětlím vám, jaké jsou základní zásady a jak by měl probíhat proces změn. Přečtěte si, proč využít služeb home stagingu. Kromě konzultací jsem k dispozici i v případě realizací všech navržených úprav.,